Obchodní zástupce

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Středočeský kraj anebo Karlovarský kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- kompletní starostlivost o svěřený region v pekárenském průmyslu
- vyhledávání nových zákazníku a péče o stávající klienty
- zaškolování, poradenství a technologická pomoc zákazníků
- prezentace firmy a jejích produktů
- zodpovědnost za výsledek ve svěřeném regionu
- reporting a účast na poradách

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nástup ihned anebo dohodou
- plat odpovídající zkušenostem a motivační formu bonusů
- auto, mobil, notebook a přenosnou tiskáren
- po šestiměsíčním zapracování smlouvu na dobu neurčito
- perspektivní zaměstnání v silné mezinárodní společnosti
- stabilní pracovní místo a dlouhodobou spolupráci

Informace o náboru

Pokud Vás naše pracovní nabídka zaujala prosím pošlete nám svůj životopis s foto.

V popisu prosím uveďte o který kraj máte zájem.

Děkuji

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Mezinárodní společnost zabývající se výrobou a distribuci mraženého pečiva.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

FMCG

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání
- prokazatelnou zkušenost s obchodní činností v FMCG odvětví
- aktivní ŘP sk. B
- uživatelkou znalost MS Office
- výborné komunikační a prezentační schopnosti
- obchodní nadání, samostatnost, flexibilita a pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2581470  Datum zveřejnění: 27.5.2016