Automechanik / Elektromechanik na montáž vozidel

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- montáž vozidel dle technologických kusovníků, výkresové dokumentace a dokumentace související s výrobou vozidel na zakázku
- základní práce na PC
- práce s ručním a elektrickým ručním nářadím

Zaměstnanecké výhody, benefity

- mzda 18.500 Kč - 21.000 Kč + příplatky a bonusy
- práce ve 2 směnném provozu
- pracovní doba 7,5 hod.
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na dopravu až 3300,- / měsíc nebo ubytování ZDARMA
- možnost přesčasů
- práce na HPP
- zázemí silné a stabilní společnosti
- každodenní péče koordinátora
- bonusový program s věcnými cenami

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automobilový průmysl.
Jistota stabilního a lukrativního zaměstnání.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Automechanik, Elektromechanik, Provozní zámečník

Řidičský průkaz

C

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SOU s výučním listem - obor automechanik, autoelekrtikář, provozní zámečník a příbuzné obory
- znalost výkresové technické dokumentace a práce s měřidly výhodou
- praxe na obdobné pracovní pozici
- spolehlivost, manuální zručnost a pracovitost
- výhodou platný vazačský a jeřábnický průkaz
- základní znalost ovládaní PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2614961  Datum zveřejnění: 30.12.2016