Řidič VZV – Praha Stránčice do 23 000 Kč/měs

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Stránčice, Praha - východ
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
20.11.2016
Nabízený plat (hrubého)
23 000 Kč/měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NÁSTUP: IHNED

Přijmeme zaměstnance (ženy i muže) na pozice:
-operátor skladu: zaskladnění a vyskladnění zboží (pick/pack), práce s PC a skenerem čárových kódů
-operátor skladu s manipulační technikou: příjem, zaskladnění a vyskladnění zboží (pick) za pomoci manipulační techniky (retruck, plošina, nízkozdvih), práce se skenerem čárových kódů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stabilní dlouhodobé zaměstnání na HPP
- nástupní mzda 100 Kč/hod NETTO, po zapracování do 120 kč/hod NETTO
- týdenní zálohy na mzdu
- bonusový program (tablety, mob. telefony, a pod...)
- zajištěné ubytování v Praze s příspěvkem 3 000 Kč/měs
- příspěvek na vlastní ubytování do 1500 Kč/měs
- zajištěnou dopravu z Prahy Opatova do Stránčic a zpět ZDARMA
- práce bez zprostředkovatelských poplatků
- mzdový i kariérní růst
-13.plat
- výplata v bance bez potřeby vlastnit účet
- možnost zvýhodněné půjčky
- založení účtu zdarma
- POZOR AKCE PŘIVEĎ KAMARÁDA:pokud s sebou na pohovor vezmete svého kamaráda a on nastoupí, vy od nás získáte bonus 2 000,- ( info o vyplacení přímo na pohovoru)

Informace o náboru

V případě zájmu neváhejte a ihned volejte na bezplatnou linku 800 197 197 (Po-Ne, 8:00-17:00) nebo nám zašlete svůj životopis na e-mail: info@lepsiprace.cz

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Hledáte stabilní zaměstnávání v logistice?
Do skladu s high-tech elektronikou přijmeme nové zaměstnance na pozici skladníka – řidič nízkozdvih a řidič VZV RETRUCK.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Počítačové znalosti - uživatel

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- spolehlivost a samostatnost
- znalost práce se skenerem podmínkou
- praxe na retrucku podmínkou
- praxe ve skladu výhodou
- základní znalost PC
- podmínkou čistý trestní rejstřík

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost Lepší práce je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Štefánikova 18/25
150 00 Praha 5

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 2638057   Datum zveřejnění: 14.11.2016