Administrativní pracovnice / HPP na pů roku s možn.prodloužení!

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
1.8.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Podpora prodejního týmu
- Administrace prodeje a vedení prodejní dokumentace (zpracování interních i externích objednávek, fakturace, zajištění dopravy)
- Informování o dostupnosti produktů, cenách a dodacích termínech
- Komunikace mezi odděleními (servis, finance)
- Sledování požadovaných termínů doručení
- Správa skladových zásob

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zázemí silné mezinárodní společnosti
- Nástup 1.8.
- Dobré platové ohodnocení
- 13 plat + další bonusy
- HPP na 6 měsíců s možností prodloužení
- Práce v Českých Budějovicích

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Hledáš administrativní pozici v Českých Budějovicích? Chceš práci na HPP v silné mezinárodní společnosti? Jsi cílevědomá týmová hráčka, nebojíš se mluvit a ovládáš aspoň trochu angličtinu? Jestli ano, hledáme právě Tebe!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání, VŠ není překážkou
- Dobrá znalost AJ na úrovni B1
- Odolnost vůči stresu, příjemné vystupování
- Zkušenost s informativním programem
- Pečlivost, spolehlivost, cílevědomost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2648516  Datum zveřejnění: 15.7.2016