Recepční s AJ / Bor u Tachova

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Okres Tachov
plný úvazek
Termín nástupu
1.8.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Zodpovědnost za chod recepce (péče o návštěvy, občerstvení, vyřizování tel.hovorů)
- Zpracovávání evidence, rozdělování veškeré příchozí pošty
- Ostatní administrativní výpomoc

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Místo výkonu práce v Boru u Tachova
- Pracovní doba od Po - Pá
- Směnný provoz - ranní (6-14), odpolední (14-22)
- HPP na dobu neurčitou
- Mzda až 150 Kč/hod
- Nástup 1.8.2016
- Práci v moderním prostředí administrativního parku
- Zaměstnání v mezinárodní společnosti
- Zaměstnanecké benefity jako je příspěvek na penzijní připojištění po roce trvání pracovního poměru,
nebo možnost získání karty MultiSport Benefit (opravňuje ke vstupům do vybraných sportovních center v rámci ČR)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Hledáš práci na recepci a chceš si zlepšit angličtinu? Jsi milá a máš příjemné vystupování? Chceš práci na HPP na dobu neurčitou? Bydlíš na Tachovsku, popř. v Boru u Tachova? Jestli ano, hledáme právě Tebe!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Základní znalost práce na PC
- Prozákaznický přístup, příjemné vystupování
- Spolehlivost, samostatnost, pečlivost
- AJ aspoň na úrovni B1
- Osvědčení o Profesní kvalifikaci (strážný) - 68-008-E je výhodou - možno splnit před nástupem (nahrazuje pouze VŠ)
- Čistý trestní rejstřík
- Zdravotní způsobilost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2648560  Datum zveřejnění: 15.7.2016