Seřizovač/HPP/Mezinárodní společnost

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Královéhradecký kraj, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
17000 Kč - 25000 Kč (dle zkušeností)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaším cílem bude kontrolovat a udržovat výrobní stroje (zejména pneumatické), ale také zároveň práci operátorů. Kromě toho se budete podílet na zaučování nových operátorů výroby tak, aby svou práci vykonávali dle požadavků. Budete vést záznamy o provozu strojů na výrobních linkách (provádět měření, zaznamenávat chybová hlášení, apod.)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Kromě samotné mzdy budete mít nárok na měsíční a roční prémie. Roční prémie se pohybují až do výše 50% platu. Přispíváme na penzijní připojištění. Máme vlastní kantýnu, kde za oběd doplácíte pouze 28 Kč. K tomu 5 týdnů dovolené a zaměstnání ve společnosti s dlouhou tradicí a stabilitou.

Informace o náboru

Je potřeba počítat se směnným provozem. Nabíráme více kandidátů. Někteří mohou pracovat na 2 a někteří na 3 směnný provoz. Záleží na konkrétním umístění ve výrobě. Nicméně nutno počítat s možností 3směnného provozu ve všech provozech. Pracovní smlouva je nejprve uzavřena na 1 rok, následně se prodlužuje na dobu neurčitou. Vaše CV prosím zasílejte na emailovou adresu: [email protected]
Případně mě kontaktujte na tel. čísle: 731 633 270
Těším se na společnou spolupráci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Mezinárdoní společnost s více jak 160letou tradicí se zaměřením do mnoha oblastí (automobilový, letecký, zdravotnický, potravinářský průmysl).

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

elektro, automechanik, apod.

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme absolventy technických oborů, ale i zkušené odborníky s praxí. V ideálním případě byste měli mít zkušenosti z oblasti řízení linek včetně řídicích systémů a vyhlášku č. 50.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2665065  Datum zveřejnění: 28.8.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 17000 Kč - 25000 Kč (dle zkušeností)