Elektro údržbář

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Okres Mladá Boleslav
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20000-30000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- provádění preventivních prohlídek strojů a zařízení
- provádění oprav, úprav a změn strojů
- provádění drobných úprav programu strojů v Simaticu
- vedení příslušné dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

- adaptační školení na pozici a možnost dalšího firemního vzdělávání
- možnost profesního růstu
- platové ohodnocení dle zkušeností a motivační bonusový systém
- 13. a 14. plat
- 5 týdnu dovolené
- příspěvek na životní a penzijní pojištění, příspěvek na stravování
- firemní akce
- zabezpečení svozů pro zaměstnance ve 3-směnném provozu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Mezinárodní společnost zabývající se výrobou plastových dílů pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Elektrotechnika

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vzdělání v oboru elektro
- §5 Vyhl.50/78 Sb. , §6 výhodou
- znalost čtení technické dokumentace
- znalost Simatic, S7 výhodou
- aktivní přístup a ochota učit se nové věci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2668846  Datum zveřejnění: 29.7.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000-30000 Kč