Operátor výroby - Kosmonosy

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj, Okres Mladá Boleslav
plný úvazek
Termín nástupu
12.09.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NÁSTUP: září 2016

- kompletace předních nárazníků na Škoda Octavia
- provoz: 3 směny R, O, N

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zaměstnání na HPP
- rozmanitou skladovou činnost
- základní čistou mzdu 100 Kč/hod čistého
- týdenní zálohy na mzdu
- bonusový program (tablety, mob. telefony, a pod...)
- zajištěné ubytování s příspěvkem 2 000Kč
- finanční odměna za doporučeného uchazeče o zaměstnání 3000,- Kč

Informace o náboru

Volejte naši bezplatnou linku +420 800 197 197, kde Vám jsou ve všední dny od 8 do 17 hodin k dispozici naše operátorky.
Nově nás může kontaktovat i přes skype LEPŠÍ PRÁCE.
Adresy poboček a jejich úřední hodiny najdete na: http://www.lepsiprace.cz/hlavni-pracovni-pomer/pobocky
Pobočka Mladá Boleslav - Tř.Václava Klementa 1228,293 01, Mladá Boleslav,koordinátor p.Effler z.č.736 512 778

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Nemáte práci nebo hledáte lepší práci?

Chcete pracovat ve výrobě v České Republice?
přijmeme nové zaměstnance na pozici operátor výroby

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe v automotive výhodou
- manuální zručnost výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2681369  Datum zveřejnění: 8.8.2016