Řidič VZV - Kosmonosy

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj, Praha - východ
plný úvazek
Termín nástupu
12.09.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NÁSTUP: září 2016

- vykládání nakládání kamionů
- převážení zboží na určitá stanoviště
- vyskladnění zboží
- provoz: 3 směny R, O, N

Zaměstnanecké výhody, benefity

zaměstnání na HPP
- rozmanitou skladovou činnost
- základní čistou mzdu 110 Kč/hod čistého
- týdenní zálohy na mzdu
- bonusový program (tablety, mob. telefony, a pod...)
- zajištěné ubytování s příspěvkem 2 000Kč
Finanční odměna za doporučeného uchazeče o zaměstnání 3000,- Kč

Informace o náboru

Volejte naši bezplatnou linku +420 800 197 197, kde Vám jsou ve všední dny od 8 do 17 hodin k dispozici naše operátorky.
Nově nás může kontaktovat i přes skype LEPŠÍ PRÁCE.
Adresy poboček a jejich úřední hodiny najdete na: http://www.lepsiprace.cz/hlavni-pracovni-pomer/pobocky
Pobočka Mladá Boleslav. Tř.Václava Klementa 1228,293 01,Mladá Boleslav,koordinátor Effler t,č.736 512 778

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Nemáte práci nebo hledáte lepší práci?

Chcete pracovat v logistice v České Republice?
Do přijmeme nové zaměstnance na pozici řidiče VZV

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe ve skladu výhodou
- manuální zručnost výhodou
- průkaz na VZV retrak podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2681385  Datum zveřejnění: 8.8.2016