Obsluha výrobní linky - vhodné pro ženy

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- jednoduchá manuální práce
- obsluha strojů
- doplňování materiálu do strojů
- kontrola kvality výrobků

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce na HPP - smlouva na 3 roky
- mzda - nástupní 14.000 -16.000 Kč, po zkušební době navýšení až na 20.000 Kč
- příplatky + výkonnostní odměna
- 20 dnů dovolené
- nepřetržitý provoz - 12 hodinové směny ( ranní/noční) v režimu krátký/dlouhý týden
- příspěvek na stravu formou stravenek - 120 Kč/ odpracovanou směnu
- nástup možný IHNED

Informace o náboru

V případě zájmu zašlete Váš životopis, vhodní uchazeči budou pozvání k osobnímu pohovoru.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výroba a personalizace bankovních a nebankovních karet.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- manuální zručnost, smysl pro detail, přesnost a zodpovědnost
- trestní bezúhonnost - nutno doložit výpis z rejstříku trestů
- zkušenosti na obdobné pozici
- dobrý zdravotní stav - bez omezení
- ochotu učit se
- ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2730431  Datum zveřejnění: 20.9.2016