Dělnice v plastikářské výrobě

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Valašské Meziříčí, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
01.01.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- konečná úprava vyrobených dílů dle pracovních plánů a postupů
- kontrola kvality vyrobených dílů - hlášení případných vad či nedokonalostí
- manipulace a balení hotových výrobků k expedici
- vedení příslušné dokumentace
- údržba a úklid svého pracoviště a další úkony

Zaměstnanecké výhody, benefity

- mzda - 75 Kč/hod. + 10 Kč/hod. odměny dle výkonu
- práce na HPP - smlouva na 3 roky
- zákonné a nadstandardní příplatky za odpolední a noční směny
- 2 směnný provoz - 8 hod. směny ( ranní/odpolední)
- příspěvek na dopravu
- zvýhodněná strava
- bonusový program o věcné ceny a další benefity
- práce vhodná převážně pro ženy

Informace o náboru

V případě zájmu zašlete životopis a následně Vás budeme kontaktovat s termínem osobního pohovoru.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Hledáte novou práci nebo chcete změnu? Staňte se součástí mezinárodní společnosti a podílejte se na výrobě zvukově izolačních produktů pro automobilový průmysl. Místo výkonu práce - Valašské Meziříčí.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
- manuální zručnost,šikovnost a pečlivost
- zodpovědnost, spolehlivost a pracovitost
- dobrý zdravotní stav - bez omezení
- časová flexibilita
- zkušenosti na obdobné pozici velkou výhodou
- ochotu pracovat ve 2 směnném provozu
- nástup - LEDEN 2017

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2845435  Datum zveřejnění: 8.12.2016