Řidič VZV – Bor u Tachova

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Okres Tachov
plný úvazek
Termín nástupu
07.05.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vykládka/nakládka/zaskladnění výrobků a kontrola
- zásobování výrobní linky dle potřeby a požadavků výroby
- práce s IT systémem a skenerem

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobé zaměstnání na HPP
- jedinečná pracovní nabídka - základní NÁSTUPNÍ mzda 21.500 Kč/měs. + variabilní složka do 6.000 Kč/měs.
- plně hrazené stravování
- 5 týdnů dovolené
- 13. plat
- zajištěná doprava do zaměstnání
- možnost zvýhodněného ubytování (s příspěvkem)
- zálohy na mzdu již po 5ti směnách
- Bonusový program pro zaměstnance

Informace o náboru

Volejte naši bezplatnou linku +420 800 197 197, kde Vám jsou ve všední dny od 8 do 17 hodin k dispozici naše operátorky.
Můžete nás kontaktovat i přes Skype – LEPŠÍ PRÁCE
Adresy poboček a jejich úřední hodiny najdete zde: http://www.lepsiprace.cz/hlavni-pracovni-pomer/pobocky.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Hledáte lepší práci? Do výrobní společnosti působící na Tachovsku přijmeme nové zaměstnance na dlouhodobý hlavní pracovní poměr. Nástup možný ihned.
Jsme stabilní česká personální společnost, na personálním trhu působíme 10 let. LEPŠÍ PRÁCE je Vaše budoucnost.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min. 1 rok praxe s řízením VZV
- platný průkaz VZV
- čistý výpis z RT
- základní znalost práce na PC a základní matematiky
- praxe se skenerem výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2879157  Datum zveřejnění: 28.4.2017