Diagnostik elektroniky

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Říčany, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
16.02.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- opravy plošných spojů (mikropájení)
- zjištění chyb pomocí osciloskopu,multimetru
- následná oprava pomocí horkovzdušné pistole a mikropájky

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobé zaměstnání na HPP u prověřeného zaměstnavatele
- základní hrubá mzda 120 - 130 Kč/ měsíc
- bonus 3 500,- Kč/měsíc
- příspěvek na vlastní ubytování 1200,-Kč
- zajištěné ubytování v Praze s příspěvkem 3 000Kč
- ZDARMA z Prahy zajištěná doprava do zaměstnání
- zvýhodněné stravování
- speciální BONUSOVÝ PROGRAM (tablety, mobilní telefony a pod.)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

- vzdělání v oboru elektro (slaboproud)
- orientace v elektronických schématech
- praxe na obdobné pozici
- znalost elektrotechnických součástek
- praktická zkušenost s mikropájením výhodou
- zkušenost s používáním osciloskopu a multimetru výhodou
- základní znalost AJ výhodou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2932491  Datum zveřejnění: 15.2.2017