Operátor skladu - Úherce u Nýřan

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Úherce u Nýřan, Plzeň - sever
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
90- 140Kč/hod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-nasklaďnování/ vysklaďnování zboží
-nakládání/vykládání kamionů
2 směnný provoz- ranní a odpolední směna

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO OD NÁS ZÍSKÁŠ:
- zaměstnání na HPP
-stabilní práce bez zprostředkovatelských poplatků
-mzda 90 Kč/hod
-bonus 0-50 Kč/hod
-stravenky v hodnotě 50 Kč za každou odpracovanou směnu
-zákonné příplatky
-zálohy ve výší 1000 Kč/týden
- BONUSOVÝ PROGRAM (tablety, mobilní telefony a pod.)
-zajištěné ubytování s příspěvkem
-výplata v bance bez potřeby vlastnit účet
-založení bankovního účtu zdarma
-možnost zvýhodněné půjčky v naší bance
-doprava zajištěna- zdarma
-možnost získání průkazu VZV
-možnost kariérního postupu
-možnost přestup do kmenového stavu

Informace o náboru

Volej naši bezplatnou linku +420 800 197 197, kde Ti jsou ve všední dny od 8 do 17 hodin k dispozici naše operátorky.
Adresy poboček a jejich úřední hodiny najdeš zde: http://www.lepsiprace.cz/hlavni-pracovni-pomer/pobocky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Personální společnost Lepší práce je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

NA OPLÁTKU OČEKÁVÁME:
-zkušenost ze skladu
-zodpovědný samostatný přístup
-pečlivost při práci
- soustředění na zadaný úkol v napjatých situacích
-znalaost práce na PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2989199  Datum zveřejnění: 2.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 90- 140Kč/hod