Operátor/ka výroby

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Mikulov, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.05.2017
Mzdové podmínky (brutto)
17 000 - 25 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- výroba a kompletace kabelových svazků pro automobilový průmysl

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pro uchazeče z jiných regionů UBYTOVÁNÍ A DOPRAVA ZDARMA
- práce na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti
- 8 hodinové směny ve třísměnném provozu
- zaškolení a pracovní pomůcky přímo na pracovišti
- motivující mzdové ohodnocení
• nástupní mzda 16 800 Kč, po zkušební době 17 500 Kč, s bonusy až 25 000 Kč
• příplatky za práci v noci (17 Kč/hod.), odpoledne (6, 87 Kč/hod.)
• příplatky za práci o víkendu (10%), přesčasu (50%), státních svátcích (100%) atd.
• bonusy za práci přesčas (2 050 Kč za 3 přesčasy a 1 000 Kč za každý další)
• bonus za naplněný hodinový fond (1 500 Kč/měsíc)
• výkonnostní prémie (až 3 000 Kč)
• doprava do zaměstnání zdarma
• příspěvek 2 000 Kč na ubytování pro uchazeče ze vzdálenosti větší než 60 km
• jídelna a příspěvek na stravu 55% ceny oběda
- zařazení do bonusového programu
- možnost záloh

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Firma sídlící v Mikulově, která se zabývá výrobou a kompletací kabelových svazků pro automobilový průmysl

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

Výroba a průmysl

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- spolehlivost, pracovitost, manuální zručnost
- základní znalost práce s PC
- ochota pracovat v třísměnném provozu
- předchozí zkušenosti ve výrobě nejsou nutné, vše potřebné Vás naučíme

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3014307  Datum zveřejnění: 13.4.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 17 000 - 25 000 Kč