Manipulační dělník/dělnice brigáda

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Choceň, Pardubický kraj
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Nabízený plat (hrubého)
80 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte brigádu s výhledem práce na hlavní pracovní poměr do budoucna? Tak máme nabídku práce pro Vás!

Co vás čeká
- zajímavá práce ve výrobně zabývající se dekorováním skla
- práce na dohodu o pracovní činnosti s výhledem budoucí práce na hlavní pracovní poměr
- pracovní doba od Út do Čt (Pá)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám můžeme nabídnout
- možnost výběru směn dle Vašich časových možností
- délka směny dle dohody- 6 hod., 8 hod. směny
- v případě zájmu možnost práce i ve 12-ti hodinovém provozu
- firemní svoz do práce zdarma

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost zabývající se dekorováním skla.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost Lepší práce je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Štefánikova 18/25
15000 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Silvie Mojžíšová
Tel.: 725989337
E-mail: poslat životopis
ID: 3028032   Datum zveřejnění: 7.8.2017