Dělník ve výrobě (Žebrák) až 27 000,- Kč/měs

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Žebrák, Beroun
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Nabízený plat (hrubého)
27 000,- Kč/měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplní Vaší práce bude manuální kompletace klimatizačních jednotek, kontrolních panelů, výparníků a kompresorů klimatizace pro automobily.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zaměstnání se smlouvou na HPP na 3 roky
- základní mzda 18 000,- Kč/měs
- bonusy až 7 200,- Kč/měs (dle výkonu a zkšeností)
- příplatky za směnnost
- 25 dní dovolené
- dotované stravování
- zajištění pracovních oděvů včetně praní
- doprava do zaměstnání zajištěna svozovými autobusy
- v případě zájmu zajistíme ubytování s příspěvkem 3 000,- Kč/měs
- možnost výplaty bez nutnosti vlastnit účet
- týdenní zálohy na mzdu
- bonusový program (mobilní telefony, tablety, oblečení,...)

Informace o náboru

V případě zájmu či jakéhokoli dotazu nás kontaktujte na naší bezplatné telefonní lince +420 800 197 197, která je Vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin nebo pomocí emailové adresy info@lepsiprace.cz.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost se již 16 let zabývá vývojem a výrobou technologií zajišťující teplotní komfort v jízdních kabinách automobilů.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- pečlivost
- spolehlivost
- ochota pracovat ve třísměnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost Lepší práce je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Štefánikova 18/25
150 00 Praha 5 - Smíchov

Kontakt

Kontaktní osoba: Zuzana Holbová
Tel.: +420 800 197 197 nebo +420 733 128 120
E-mail: poslat životopis
ID: 3121899   Datum zveřejnění: 6.8.2017