Seřizovač/Jičín

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Okres Jičín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Milí zájemci o práci,
hledám pro svého klienta (mezinárodní společnost sídlící v Jičíně) někoho, kdo se zajímá o seřizování strojů, údržbu a celkovou péči o to, aby stroje jely plnou parou vpřed :-)
Pokud jste manuálně zruční, máte alespoň minimální praxi v oblasti seřizování či údržby strojů a jste-li ochotní pracovat ve 3-směnném provozu, ráda s vámi proberu podrobnosti. Jedná se o práci v klimatizovaném prostředí menší výrobní haly se zajímavou technologií…

Zaměstnanecké výhody, benefity

Kromě toho, že získáte stabilní zaměstnání, by vás mohlo zajímat, že vám zaměstnavatel poskytne možnost dopravy do zaměstnání svozovými autobusy, přispěje vám na dopravu, stravování i na penzijní připojištění. Vaši píli ocení docházkovým bonusem a taky třeba 100% příplatkem za noční směny!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Mezinárodní společnost zabývající se vývojem a výrobou v oblasti elektrotechniky. Stabilní zaměstnavatel, který hledá dlouhodobé zaměstnance.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3160368  Datum zveřejnění: 15.8.2017