Umývač-ka oken + úklid

LESK služby s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Olomoucká 470, 746 01 Opava, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
58.7 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních (91122)

Pracoviště a kontakty

Firma:LESK služby s.r.o., IČ 26872561
Pracoviště:LESK služby s.r.o.- pracoviště Opava, Olomoucká 470/86, Předměstí, 746 01 Opava 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 58.7 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:*Vzdělání nerozhoduje, rychlost v práci, samostatnost, dobrá pracovní morálka.
Pracovní náplň: mytí oken, mytí podlah s uklízecím strojem, úklid na odděleních, fyzicky náročné.
Mzda od 58,70 Kč/hod., 1-směnný provoz, dohoda o provedení práce (výhledově možnost HPP), pracoviště: Slezská nemocnice Opava, nástup ihned.
KO: Halšková tel.: 732 339 845 - volejte pouze PO - PÁ 6:30 - 14:00 hod., e-mail [email protected].

Poslední změna:2016-10-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava

číslo volného místa: 11354920784

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 2774395  Datum zveřejnění: 20.10.2016  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 58.7 Kč/měsíc