Úřady práce ČR
Zdrojem volných pracovních pozic je Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Řidiči vysokozdvižného vozíku - retrak
Řidiči vysokozdvižných vozíků (83441)

Pracoviště a kontakty

Firma:LESKO - Velkoobchod nápojů, s. r. o., IČ 25521322
Pracoviště:LESKO - Velkoobchod nápojů, s. r. o. - Lípa - sídlo, Lípa 270, 763 11 Želechovice nad Dřevnicí

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-10-03
Mzdové rozpětí:od 15000 do 20000 Kč

Poznámka k volnému místu:Požadavky: praxe na retraku výhodou
Náplň práce: potřebujeme řidiče VZV Retrak zakládání zboží do výšky 8m. Vychystávání a přípravu zboží k rozvozu, manipulace s nápoji a potravinami.
Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail.

Výhody:
Příspěvek na stravu
Příplatek za noční směnu
Sleva na nákup
Placené přesčasy
Získání průkazu na VZV
Zajistíme ubytování zaměstnanců

Poslední změna:2016-09-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Zlín

číslo volného místa: 8242280703

Kontakt Kontaktní osoba: Svatopluk Divila
E-mail: poslat životopis

Poslat společnosti životopis
ID: 2726460   Datum zveřejnění: 16.9.2016
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.