Rozpočtář

Lesostavby Třeboň a.s. (MPSV)

Místo práce
Novohradská 226, 379 01 Třeboň, Okres Jindřichův Hradec
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 27500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rozpočtáři specialisté (24115)

Pracoviště a kontakty

Firma:Lesostavby Třeboň a.s., IČ 47239328
Pracoviště:Novohradská 226, Třeboň II, 379 01 Třeboň

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 27500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky na pracovní pozici:
- SŠ – ukončené vzdělání s maturitou stavebního zaměření (VŠ či autorizace v oboru výhodou);
znalost rozpočtových programů (RTS výhodou), všeobecná znalost práce na PC; komunikativní a obchodní dovednosti; minimální praxe 2 roky rozpočtování staveb; řidičský průkaz B;
Pracovní náplň:
- příprava podkladů pro podání obchodních nabídek; sestavení kompletních rozpočtů; zpracování výkazů výměr; tvorba harmonogramů provádění stavby; zpracování cenových kalkulací a přehledů jednotlivých zakázek; kalkulace plánované spotřeby práce, materiálu a strojů;
Nabízíme:
- benefity – stravenky, možnost přispívat na pojištění; týmovou práci v mladém kolektivu; dobré platové ohodnocení; smlouva na dobu určitou s možností prodloužení; nástup možný ihned nebo dle dohody;

Poslední změna:2017-01-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jindřichův Hradec

číslo volného místa: 12051310750

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou