Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Kuchár

LETNÁ KOŠICE, s.r.o.

Miesto práce
Košice, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacodmeny, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Príprava pokrmov a ich príprava na tanieri
  • Zodpovedať za presné dodržanie receptúr, kvality a množstva surovín
  • Rozdeľovať pripravené pokrmy na samostatné porcie
  • Aranžovať a dekorovať pokrmy tesne pred podávaním
  • Používať a starať sa o všetko kuchynské zariadenie
  • Dodržiavať všetky hygienické návyky

Požiadavky na pozíciu kuchár

Pre pozíciu kuchára je treba rátať s tým, že zamestnávateľ bude vyžadovať tieto zručnosti a skúsenosti.

- Pracujete v zabehnutej a dobre fungujúcej reštaurácii vyššieho štandardu s pekným prostredím a dobrým vybavením.

- Vychutnávate si stabilný tím zamestnancov, ktorý vytvára miestami až rodinné prostredie.

- Máte možnosť pracovať na rôznych druhoch jedál a rozvíjať svoje kulinárske zručnosti.

- Ponúkame vám flexibilný pracovný čas, ktorý sa prispôsobí vašim potrebám.

- Získate atraktívne finančné ohodnotenie s možnosťou pravidelných bonusov a odmien.

- Využijete možnosti profesionálneho rastu a rozvoja vo vašom odbore.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 32 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

kuchár - čašník

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

Kuchár

Počet rokov praxe

3

- Máte ukončené stredoškolské vzdelanie v oblasti gastronómie alebo podobnej oblasti.

- Ovládate základy kuchárskej práce, ako napríklad rezanie, miesenie a varenie.

- Máte skúsenosti s prípravou rôznych druhov jedál a pokrmov.

- Máte schopnosť pracovať v tíme a komunikovať s kolegami.

- Ste kreatívny a máte zmysel pre detail.

- Ovládate základy hygieny a bezpečnosti pri práci v kuchyni.

Stabilná spoločnosť s dlhoročnou pôsobnosťou na trhu. Spoločnosť prevádzkuje luxusnú reštauráciu kde dbáme na čerstvosť surovín na prípravu jedál medzinárodnej kuchyne.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Hybbenová
Tel.: +421905462993
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4797413  Datum zveřejnění: 2.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac