Vedoucí dopravy

LEVEL Hlinsko, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Nádražní 132, 539 01 Hlinsko, Okres Chrudim
plný úvazek
Termín nástupu
2016-08-01
Mzdové podmínky (brutto)
23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci v oblasti dopravy (13243)

Pracoviště a kontakty

Firma:LEVEL Hlinsko, spol. s r.o., IČ 64793354, http://www.levelhlinsko.cz
Pracoviště:LEVEL Hlinsko spol. s r.o., Nádražní 132, 539 01 Hlinsko v Čechách 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-08-01
Mzdové rozpětí:od 23000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Nádražní 132, Hlinsko v Čechách
Požadujeme: SŠ dopravního směru, ŘP sk. "C", platný profesní průkaz, výpis karty řidiče, dopravně-psychologické vyšetření. Praxe v oboru a zkušenosti výhodou.
Zaměstnanecké výhody: stravenky
V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis s popisem praxe na email: [email protected].

Poslední změna:2016-07-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Chrudim

číslo volného místa: 11094500713

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče
Jiné, výpis karty řidiče