Prodavač/prodavačka

Levné knihy a.s. (MPSV)

Místo práce
Šumperk, Okres Šumperk
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
13500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodavači ostatního zboží v prodejnách (52239)

Pracoviště a kontakty

Firma:Levné knihy a.s., IČ 28226909
Pracoviště:Levné knihy a.s. - prac., Šumperk

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 13500 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pro nově vznikají pracoviště v Šumperku, přesné místo výkonu práce bude zaměstnavatelem upřesněno. Máte rádi knížky? Chcete chodit do práce, kde je dobrá parta lidí? Hledáte svoji šanci, jak dokázat světu, že umíte spoustu věcí?

Hledáme kolegy a kolegyně, pro připravovanou prodejnu v Šumperku, kteří:
- Rádi pomáhají zákazníkům
- Nebojí se práce a jsou pečliví, dochvilní, dokážou táhnout s kolegy za jeden provaz
- Vyhledávají pestrou práci - v Levných knihách se nestojí za pultem a nečeká na zákazníka. Poznáte všechny druhy práce na prodejně: od příjmu zboží a jeho vystavování a aranžování, přes vlastní prodej a poradenství zákazníkům až po práci na pokladně a předávání zásilek z e-shopu a vyřizování reklamací. Pokud zatím nemáte zkušenosti (ale máte chuť do práce a odvahu se učit), neváhejte. Naučíme Vás, jak funguje knihkupectví!

Nabízíme
Práci na hlavní pracovní poměr i brigádu

Odpovědi na Vaše otázky:
- Hledám stabilní dlouhodobou práci.
Výborně! Hledáme kolegy, kteří to s námi "myslí vážně"!
Chodím do školy (nebo mám jinou práci) a mohu pracovat jen víkendy?
I brigádníky potřebujeme! A třeba se po čase dohodneme na delším úvazku - podle toho, jak se vzájemně poznáme.
Chodím do školy a mohu pracovat jen odpoledne?
Na směnách je možné se dohodnout! Budeme se snažit vyjít vstříc!

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete svůj životopis na adresu [email protected] a do předmětu v emailu prosím uveďte heslo "Šumperk".

Poslední změna:2017-01-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

číslo volného místa: 11950670728

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou