Prodavač/prodavačka

Levné knihy a.s. (MPSV)

Místo práce
301 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
13500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodavači ostatního zboží v prodejnách (52239)

Pracoviště a kontakty

Firma:Levné knihy a.s., IČ 28226909
Pracoviště:Levné knihy a.s., Plzeň, Vnitřní Město, 301 00 Plzeň 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 13500 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Jedná se o více prodejen v Plzni. Vše bude specifikováno u pohovoru. Pokud Vás náš inzerát zaujal, prosím pošlete CV na e-mail: [email protected] s krátkým představením a
do předmětu uveďte "PLZEŇ".

Hledáme kolegy a kolegyně, pro prodejny Levných knih v Plzni, kteří:
" Rádi pomáhají zákazníkům
" Nebojí se práce a jsou pečliví, dochvilní, dokážou táhnout s kolegy za jeden provaz
" Vyhledávají pestrou práci - v Levných knihách se nestojí za pultem a nečeká na zákazníka. Poznáte všechny druhy práce na prodejně: od příjmu zboží a jeho vystavování a aranžování, přes vlastní prodej a poradenství zákazníkům až po práci na pokladně a předávání zásilek z e-shopu a vyřizování reklamací. Pokud zatím nemáte zkušenosti (ale máte chuť do práce a odvahu se učit), neváhejte. Naučíme Vás, jak funguje knihkupectví!
Nabízíme
" Práci na hlavní pracovní poměr i brigádu
Máte otázky?
" Hledám stabilní dlouhodobou práci.
Výborně! Hledáme kolegy, kteří to s námi "myslí vážně"!
" Chodím do školy (nebo mám jinou práci) a mohu pracovat jen víkendy?
I brigádníky potřebujeme! A třeba se po čase dohodneme na delším úvazku - podle toho, jak se vzájemně poznáme.
" Chodím do školy a mohu pracovat jen odpoledne?
Na směnách je možné se dohodnout! Budeme se snažit vyjít vstříc!

Jedná se o více prodejen v Plzni. Vše bude specifikováno u pohovoru. Pokud Vás náš inzerát zaujal, prosím pošlete CV s krátkým představením na email a do předmětu uveďte "PLZEŇ".

Poslední změna:2017-04-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 12526950735

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou