Speacialista pro správu podnikového portfolia

LIFE Capital s.r.o.

Vinohradská 1710/100, 130 00, Praha 3, Praha, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- PÉČE O PODNIKOVÉ PORTFOLIO KLIENTŮ – klienty si u nás nebudete shánět sami, naše profesionálně vyškolené call centrum Vám zakázky dopředu nasmlouvá
- budete se věnovat výhradně klientům, kteří si naše služby sami žádají
- budete pracovat jak v kanceláři, tak v terénu – tj. organizování prohlídek nemovitostí a samotná účast na nich
- budete pracovat s naší interní databází a systémem
- budete vytvářet kladnou image naší společnosti a podílet se na jejím růstu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nenabízíme stereotypní práci - budete pracovat jak v kanceláři, tak v terénu
- práce na HPP v neoceňovanější a nejlepší kanceláři působící pod značkou dumrealit.cz - dumrealit.cz/INVEST
- fixní plat + nadstandardní bonusy
- komplexní zaškolení zdarma - naučíme Vás, jak jednat s klienty
- training plán, koučing od zkušených manažerů
- nabídka dalšího vzdělávání v prestižním oboru realit
- zaručený kariérní růst
- stabilní zázemí, jasně definovaná firemní struktura
- účast na firemních akcích
- vlastní kancelář, služební telefon i pro soukromé účely, příspěvky na stravování

Informace o náboru

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis s průvodním dopisem a fotografií na níže uvedenou emailovou adresu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- minimálně SŠ vzdělání
- čistý trestní rejstřík
- týmový hráč, který se nebojí nést zodpovědnost za svěřené úkoly
- orientace na cíl s maximálním nasazením
- důslednost ve vztahu ke klientům
- přirozená komunikativnost a prezentační dovednosti
- časová flexibilita - ochota přizpůsobit se požadavkům klienta
- respekt k firemním hodnotám, loajalita
- cizí jazyk VÝHODOU

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Dumrealit INVEST je úspěšnou a stabilní českou realitní společností, působící v oblasti Praha a okolí. Patří mezi nejdynamičtěji se zvětšující kanceláře. Poskytuje komplexní služby klientům v oblasti obchodu s nemovitostmi, jejich správou, výstavbou, finančními a právními službami. Zakládáme si na kvalitní práci našeho týmu a na rychlém a diskrétním jednání s klienty. Společnost si klade za cíl kultivovat české realitní prostředí a zabezpečovat komplexní systém služeb v oblasti realit. Základem je silná, dynamická a spolehlivá realitní kancelář, kde každý člen týmu odvádí kvalitní práci.
Společnost dumrealit INVEST se soustředí na neustálý růst, zavádění nových moderních obchodních metod, zvyšování kvality služeb, na rozvoj a vzdělávání firemních zaměstnanců a spolupracovníků.
ID: 1817905  Datum zveřejnění: 30.7.2014