Realitní specialista Senior, 100% podpora, přidělování zakázek

LIFE Capital s.r.o.

Vinohradská 1710/100, Praha 3, 130 00, Praha, Středočeský kraj
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zprostředkování koupě, prodeje a pronájmu nemovitostí
- spolupráce při prodeji nových developerských projektů
- komplexní poradenství v oblasti financování nemovitostí
- pravidelný reporting majitelům prostřednictvím tržních analýz
- tvorba profesionální prezentace jednotlivých nemovitostí
- aktivní vyhledávání obchodních příležitostí

Zaměstnanecké výhody, benefity

Profesionálů a jejich zkušeností si u nás vážíme a proto Vám nabízíme jen to nejlepší:

- stabilní zázemí největší nezávislé realitní kanceláře působící pod 2. největší realitní sítí v ČR – dumrealit.cz INVEST
- IHNED PO NÁSTUPU PŘIDĚLOVÁNÍ OBCHODOVATELNÝCH ZAKÁZEK od našeho profesionálně vyškoleného call centra
- stále rostoucí portfolio více než 8 000 poptávajících klientů
- FINANČNÍ PODPORU DO VÝŠE až 30 000 Kč
- KVALITNĚ PROPRACOVANÝ MOTIVAČNÍ SYSTÉM – provize za zprostředkování, provize z hypotečních úvěrů, provize za tip nemovitosti k prodeji či pronájmu, provize za využití dalších služeb společnosti (zpracování PENB (energ. štítku) apod.)
- VLASTNÍ ASISTENTKU, která za Vás bude vyřizovat veškerou agendu, a Vy se budete věnovat výhradně klientům
- EKLUZIVNÍ MARKETINGOVOU PODPORU – polep automobilu zdarma, zpracování vlastních vizitek a osobní prezentaci ve firemním časopisu, lokální prezentaci prostřednictvím reklamních letáků v oblasti působení, reklamní plachty na nemovitosti, inzerce nabídek na 72 největších českých a zahraničních webech
- komplexní administrativní a právní podporu, zázemí právního oddělení přímo v kanceláři
- firemní kulturu založenou na vysokých standardech
- vlastní online monitoring nabídek nemovitostí
- kariérní růst v rámci INVEST College, kde jednotlivé stupně zakončujete zdarma certifikovanou zkouškou
- pravidelné soutěže pro nejlepší obchodníky o hodnotné ceny
- příjemné pracovní prostředí mezi lidmi, které jejich práce baví
- mobilní telefon i pro soukromé účely
- moderně vybavenou kancelář na prestižní adrese v Praze

Informace o náboru

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem a my se Vám, co nejdříve ozveme!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Je Váš profesní život s spojen s realitami a chcete se ve své kariéře posunout výš?

Hledáme ZKUŠENÉHO obchodníka:

- talentovanou osobnost, se zdravým sebevědomím, která si jde za svým cílem
- člověka s energetickým přístupem k práci
- schopného vyhledávat obchodní příležitosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Dumrealit INVEST je úspěšnou a stabilní českou realitní společností, působící v oblasti Praha a okolí. Patří mezi nejdynamičtěji se zvětšující kanceláře. Poskytuje komplexní služby klientům v oblasti obchodu s nemovitostmi, jejich správou, výstavbou, finančními a právními službami. Zakládáme si na kvalitní práci našeho týmu a na rychlém a diskrétním jednání s klienty. Společnost si klade za cíl kultivovat české realitní prostředí a zabezpečovat komplexní systém služeb v oblasti realit. Základem je silná, dynamická a spolehlivá realitní kancelář, kde každý člen týmu odvádí kvalitní práci.
Společnost dumrealit INVEST se soustředí na neustálý růst, zavádění nových moderních obchodních metod, zvyšování kvality služeb, na rozvoj a vzdělávání firemních zaměstnanců a spolupracovníků.
ID: 2065886  Datum zveřejnění: 29.3.2015