Grafici a výtvarníci v multimédiích

likepark s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Vídeňská 132, 619 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2014-08-25
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:likepark s.r.o., IČ 29317584
Pracoviště:Likepark s.r.o. OC Futurum, Vídeňská 132/100, Dolní Heršpice, 619 00 Brno 19

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2014-08-25
Mzdové rozpětí:od 15000 do 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadované dovednosti
Photoshop a Adobe Ilustrator podmínkou; vzdělání v oblasti polygrafie, nebo zkušenost s tiskem, prací s termolisem výhodou; grafika (ideálně i tvorba videí, nebo např. fotografování) jako hobby!

Poznámka k volnému místu:
Do týmu mladých lidí (do 30 let) přijmeme taktéž mladšího kreativního a samostatného (přesto však teamového hráče) grafika/ grafičku. Náplň práce- grafické návrhy na trička a jiné oděvy (urban/ street style, ale i Ed Hardy, Minute Mirth..). Módní, vtipné, provokativní, abstraktní návrhy, ale i retuš a práce s fotografiemi. Ideální vzdělání z oblasti polygrafie, jelikož k práci bude patřit i aplikace grafických návrhů na textil (digitální tisk, rastrování na plotru a zažehlování termolisem). Návrhy ve vektorech- Adobe Illustrator, Photoshop na pokročilé úrovni. Praxe v oboru vítaná, ale ne podmínkou. Chceš zkusit něco nového, tvůrčího.. a vidět svoje neotřelé, propracované návrhy na stylovém značkovém textilu v butiku v Brně? Pošli nám svůj životopis a motivační dopis.

Poslední změna:2014-08-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 7805420736

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou