Prodavač/ka podlahových krytin koberce trend brno

LIMEX ČR, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Stránského 3033, 616 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-24
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodavači v prodejnách (5223)

Pracoviště a kontakty

Firma:LIMEX ČR, s.r.o., IČ 25332309
Pracoviště:LIMEX ČR, s.r.o. - 008 - Koberce Trend Brno - Žabovřesky, Stránského 3033/28, Žabovřesky, 616 00 Brno 16

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-04-24
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Jsme společnost KOBERCE TREND - největší maloobchodní prodejce podlahovin v ČR a SK, stabilní a prosperující společnost s dvacetiletou tradicí. Naším cílem je spokojený zákazník, který se k nám bude rád vracet. Zakládáme si na dobrých mezilidských vztazích - jsme „jedna rodina“. Do našeho týmu vybíráme pozitivně laděné lidi s obchodním duchem, organizačními schopnostmi a snahou učit se novým věcem.

Hledáme spolehlivého kolegu/kolegyni, který postoupí po cíleném koučování na pozici Odborný poradce – umožníme Vám osvojit si všechny odborné znalosti a dovednosti při aktivním vedení prodejního rozhovoru se zákazníkem.

Požadujeme:
- pozitivní vztah k zákazníkům
- spolehlivost a příjemné vystupování
- ochotu pracovat a učit se
- praxe v obchodě je velkým plusem
- fyzickou zdatnost
- uživatelskou znalost práce na PC

Nabízíme:
- lidský přístup
- zaškolení a stálou podporu
- práci v úspěšné společnosti
- stabilní pracovní prostředí
- možnost vzdělávání a seberealizace
- stravenky
- smluvní základní mzda 16000,- Kč, osobní ohodnocení, motivační složka dle vašich výsledků
- nástup dohodou

Váš životopis s fotografií a motivačním dopisem zašlete na e-mailovou adresu [email protected] a do předmětu zprávy uvádějte BRNO

Poslední změna:2017-04-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 4

číslo volného místa: 12498550784

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou