3d měřící technici

LINAPLAST s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Sportovní 313, 798 12 Kralice na Hané, Okres Prostějov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici v oblasti metrologie (31117)

Pracoviště a kontakty

Firma:LINAPLAST s.r.o., IČ 25348965
Pracoviště:Sportovní 313, 798 12 Kralice na Hané

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nástup ihned. Životopisy zasílejte na adresu: [email protected]. Hlavní náplň činnosti: měření dílů, komponentů a nástrojů na souřadnicovém 3D + optickém měřícím stroji, tvorba měřících programů, vyhodnocování výsledků měření / tvorba protokolů, prezentace výsledků měření. Požadujeme: VŠ / SŠ vzdělání technického směru, orientaci v technických výkresech, zkušenosti s měřením na SMS a tvorbou měřících programů (znalost SW Metrosoft), dobrou znalost práce na PC (MS Office), orientace při práci s 3D modely, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, časovou flexibilitu. Nabízíme: zajímavou odbornou práci v prosperující české firmě, přátelský kolektiv a seriózní jednání, finanční ohodnocení odpovídající výsledkům a pracovnímu nasazení, bohaté firemní benefity (stravenky, pololetní odměny, prémie, 13.a 14.plat, atd.), zaměstnání v dynamicky se rozvíjející firmě. Pracoviště: Sportovní č.p. 313, Kralice na Hané

Poslední změna:2016-09-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prostějov

číslo volného místa: 11047240761

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou