Logistici - nákupčí

LINAPLAST s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Skřípov, Okres Prostějov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti logistiky (21413)

Pracoviště a kontakty

Firma:LINAPLAST s.r.o., IČ 25348965
Pracoviště:LINAPLAST s.r.o. - pracoviště Skřípov, Skřípov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 19000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nástup ihned. Životopisy zasílejte na adresu: [email protected]. Volné místo na pobočce ve Skřípově (zaučení v Kralicích na Hané). Hlavní náplň činnosti: návrhy, výběr a objednání optimálního druhu dopravy, řízení dodavatelských vztahů, výběr dodavatelů,vyhodnocení dodavatelů, plánování a nákup materiálu, sledování a plnění odvolávkového systému, řízení expedice, spolupráce se sklady, skladová evidence. Požadujeme: SŠ vzdělání s maturitou, praxe na obdobné pozici výhodou, komunikativnost, velmi dobrá znalost NJ/AJ, znalost systému Helios výhodou, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, časovou flexibilitu. Nabízíme: zajímavou odbornou práci v prosperující české firmě,přátelský kolektiv a seriózní jednání, finanční ohodnocení odpovídající výsledkům a pracovnímu nasazení, bohaté firemní benefity (stravenky, pololetní odměny,prémie, 13.a 14.plat,nápoje na pracovišti,firemní akce atd.),zaměstnání v dynamicky se rozvíjející firmě. PD Po-Pá 7-15:30 hod. Pracoviště: Skřípov.

Poslední změna:2016-10-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prostějov

číslo volného místa: 10756590737

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou