Nákupčí

LINAPLAST s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Sportovní 313, 798 12 Kralice na Hané, Okres Prostějov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nákupčí (33230)

Pracoviště a kontakty

Firma:LINAPLAST s.r.o., IČ 25348965
Pracoviště:Sportovní 313, 798 12 Kralice na Hané

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nástup ihned. Strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte na adresu: [email protected].
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání, komunikativnost, zkušenosti z oblasti nákupu, obchodu, znalost AJ nebo NJ, řidičský průkaz sk.B, dobrá uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, IS Helios), pečlivost, spolehlivost, prezentační dovednosti, analytické myšlení, organizační schopnosti, time management.
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti: objednávání materiálů dle požadavků, sledování termínů a dodávek na čas, návrh a výběr optimálního druhu dopravy, objednávání doprav, řízení skladu u skladových položek.
Nabízíme: práci v prosperující české firmě, přátelský kolektiv, firemní benefity (plně hrazené stravenky, pololetní odměny, prémie, firemní akce, flexipass), docházkový bonus 2 000 Kč, firemní parkoviště, 25 dní dovolené, možnost kariérního růstu, pracovní poměr na dobu neurčitou, zaškolení pro danou pracovní pozici.

Poslední změna:2017-05-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prostějov

číslo volného místa: 12325600754

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou