Personalista / personalistka

LINAPLAST s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Sportovní 313, 798 12 Kralice na Hané, Okres Prostějov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce (33138)

Pracoviště a kontakty

Firma:LINAPLAST s.r.o., IČ 25348965
Pracoviště:Sportovní 313, 798 12 Kralice na Hané

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte zasílejte na adresu: [email protected]. Administrativní a ekonomické znalosti: znalost Microsoft Excel, Word, Outlook, prokazatelná praxe na obdobné pozici, znalost práce v Helios-u výhodou, znalost zákoníku práce, znalost AJ/NJ.
Osobnostní předpoklady a dovednosti: min. středoškolské vzdělání, ekonomický směr, analytický typ člověka, spolehlivost, organizační schopnosti, samostatnost, loajalitu.
Náplň práce: plánování rozvoje pracovních sil, monitorování situace na trhu práce, nábor zaměstnanců, příprava výběrových řízení, propagace a marketing výběrového řízení, vedení personální evidence, spolupráce se státními orgány, stanovování kvalifikačních předpokladů, zajišťování vzdělávání a školení pracovníků, vyřizování požadavků zaměstnanců, motivace zaměstnanců, tvorba hodnotících systémů.
Nabízíme: práci v prosperující české firmě, přátelský kolektiv, firemní benefity (plně hrazené stravenky, pololetní odměny, prémie, firemní akce, výhodný mobilní tarif pro zaměstnance, flexipass), docházkový bonus 2 000 Kč, firemní parkoviště, 25 dní dovolené, možnost kariérního růstu, pracovní poměr na dobu neurčitou.

Poslední změna:2017-05-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prostějov

číslo volného místa: 12669990718

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Ekonomika
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní