Skladník/skladnice skladu mtz a expedice

Linaset, a.s. (MPSV)

Československé armády 362, 747 87 Budišov nad Budišovkou, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
2015-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
13000 - 15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úředníci ve skladech (43210)

Pracoviště a kontakty

Firma:Linaset, a.s., IČ 47674687
Pracoviště:Československé armády 362, 747 87 Budišov nad Budišovkou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-04-01
Mzdové rozpětí:od 13000 do 15000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Úplné střední vzdělání, podmínkou spolehlivost, pečlivost, smysl pro pořádek, svědomitost, samostatnost, důslednost, praxe na obdobné pracovní pozici výhodou, uživatelská znalost obsluhy PC (Word, Excel), řidičský průkaz sk. B. Mzda od 13 000 - 15 000 Kč, práce v jednosměnném pracovním režimu, zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, očkování proti chřipce, zvýhodněné volání u mobilního operátora. Práce na dobu určitou od 1.4.2015 - 30.9.2015. Pracoviště: Československé armády 362, 747 87 Budišov nad Budišovkou. KO Haubeltová Jana, tel.: 556 317 324, e-mail: [email protected]. Nahlášeno 26.3.2015.

Poslední změna:2015-03-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava

číslo volného místa: 8657790776

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - textový editor (Word), pokročilý
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel), pokročilý