Technik-čka bozp a po

Linaset, a.s. (MPSV)

Československé armády 362, 1 2 Budišov nad Budišovkou, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií (31198)

Pracoviště a kontakty

Firma:Linaset, a.s., IČ 47674687
Pracoviště:Československé armády 362, 747 87 Budišov nad Budišovkou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 30000 do 30000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování, s příspěvkem zaměstnavatele

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce, okruh činností:
- kompletní odpovědnost za BOZP a PO ve výrobní společnosti

Požadujeme
- ÚS nebo VŠ vzdělání
- zkušenosti v oblasti BOZP a PO ve výrobní společnosti
- znalost normy OHSAS 18001
- rozhodnost, aktivní přístup, komunikativnost
- uživatelská znalost MS OFFICE´
- ŘP sk. B

Nabízíme
- zajímavou pracovní příležitost
- motivující finanční ohodnocení
- rozvoj jazykových a dalších odborných znalostí

Místo výkonu práce: Budišov nad Budišovkou nebo Bruntál

Termín nástupu: nástup možný ihned nebo dohodou

Další informace poskytne: Jana Haubeltová, personalistka společnosti,
kontakt: [email protected], 720 729 271

Zájemci mohou zaslat svůj životopis:
na adresu [email protected] nebo se přihlásit na http://www.linaset.cz/nabidka-prace
Garantujeme ochranu osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb.

Poslední změna:2016-11-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava

číslo volného místa: 11795520780

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC, MS OFFICE