Vedoucí odboru informatiky

Linaset, a.s. (MPSV)

Československé armády 362, 1 2 Budišov nad Budišovkou, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci v oblasti informačních technologií a činností (13302)

Pracoviště a kontakty

Firma:Linaset, a.s., IČ 47674687
Pracoviště:Československé armády 362, 747 87 Budišov nad Budišovkou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 40000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:
NÁPLŇ PRÁCE, ODPOVĚDNOSTI:
- Vedení týmu odboru informatiky
- Správa a rozvoj IT infrastruktury: HW, aplikační vrstva, systém serverů, sítě, zálohování
- Správa licencí a bezpečnosti na všech úrovních
- Řízení a realizace IT projektů
- Řízení rozpočtů v oblasti IT
- Řízení obchodních vztahů s dodavateli v oblasti IT

POŽADAVKY:

- VŠ vzdělání v oblasti informačních technologií nebo příbuzného technického směru
- Praxe v oblasti IT (min. 5 let)
Dobrá znalost:
o OS Windows pro všechny HW platformy
o Počítačových sítí, jejich řízení, datové a antivirové bezpečnosti, znalost HW platformy
o Administrace databázového systému MS SQL
o Správy ERP systému (znalost řešení MS Dynamics AX výhodou)
o Technologie virtualizace (znalost řešení VMWare a VMBackup výhodou)
o MS Exchange
o Nástrojů MS Office
o Web technologie

Znalost výhodou:
o MS Sharepoint
o Programování v MS SQL, makra Excelu, kontingenční tabulky

- Schopnost týmové spolupráce, analytické myšlení, systematičnost, důslednost, zodpovědnost a spolehlivost
- Vysoké pracovní nasazení
- Vysoké povědomí o HW i SW technologiích IT, trendy modernizace
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni
- ŘP skupiny B

NABÍZÍME:
- Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje odborných znalostí

Poslední změna:2017-03-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava

číslo volného místa: 12354380751

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, komunikativní úroveň