Seřizovač vstřikovny termoplastů

Linaset, a.s. (MPSV)

Místo práce
Zahradní 1965, 792 01 Bruntál, Okres Bruntál
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
15500 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení (72335)

Pracoviště a kontakty

Firma:Linaset, a.s., IČ 47674687
Pracoviště:Linaset, a.s. - provozovna Bruntál, Zahradní 1965/44b, 792 01 Bruntál 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 15500 do 30000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování, příspěvek
Dovolená navíc
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce : Bruntál
Náplň práce: upnutí lisovacích nástrojů dle technologických parametrů, seřizování vstřikovacích lisů a periférií
Požadujeme: minimálně vyučení v technickém oboru, výhodou praxe minimálně 1 rok na obdobné pozici, schopnost a možnost pracovat v nepřetržitém provozu, orientace v technické a výkresové dokumentaci, pečlivost, důslednost, samostatnost, uživatelská znalost PC, ŘP sk. B. Pozice vhodná pro absolventy technických oborů.

Nástupní mzda min. 15 500,- Kč. Navýšení nástupní mzdy se odvíjí od praxe, další zvýšení mzdy dle výsledků zapracování a dále dle pracovního výkonu.

Při vstupu do pracovního poměru je uzavřen pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců, následné prodloužení na dobu určitou nebo neurčitou dle pracovního výkonu.
prémie ve výši až 25%, příplatky za směnný provoz, motivační odměny, roční nárok dovolené v délce 20 dnů - po roce nárok na 5. týden dovolené, závodní stravování s příspěvek zaměstnavatele, zvýhodněné volání u mobilního operátora, očkování proti chřipce
Hlásit se na e - mail [email protected] nebo denně 7:30 - 14:00 na tel. č. 554 255 426, popřípadě osobně na adrese Bruntál, Polní 1
Z : 15.5.2017

Poslední změna:2017-05-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Bruntál

číslo volného místa: 12672500787

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B