Asistentka

Linie design studio s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Veleslavínova 33, 301 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2014-04-14
Mzdové podmínky (brutto)
13000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:Linie design studio s.r.o., IČ 26327902
Pracoviště:Linie design studio s.r.o. - Plzeň, Veleslavínova 33/26, Vnitřní Město, 301 00 Plzeň 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-04-14
Mzdové rozpětí:od 13000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: vzdělání středoškolské + praxe, anglický jazyk - slovem i písmem, zkušenost s prodejem, PC - pokročilý (emaily, správa webu)
13000,- Kč čistá mzda
Na dobu neurčitou

Poslední změna:2014-04-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 7346720734

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou