Klientský/-á poradce/-yně - knižní klub

Lion Teleservices CZ a.s. (MPSV)

Místo práce
Na Brně 1972, 500 06 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2014-04-04
Mzdové podmínky (brutto)
12000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Operátoři telefonních panelů (42230)

Pracoviště a kontakty

Firma:Lion Teleservices CZ, a.s., IČ 26150450
Pracoviště:Lion Teleservices CZ a.s. - HK - budova WLC, 2.patro, Na Brně 1972, Nový Hradec Králové, 500 06 Hradec Králové 6

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2014-04-04
Mzdové rozpětí:od 12000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:KLIENTSKÝ/-Á PORADCE/-YNĚ - KNIŽNÍ KLUB
- PP na dobu určitou (1 rok), poté doba neurčitá, dvousměnný provoz, provozní doba PO-NE 8-19 h (směny dle domluvy)
- Náplň práce: telefonické oslovení klientů s nabídkou knižního klubu, databáze klientů je již připravena, práce s PC, administrativa
- Požadujeme: vyučení, výborné komunikační dovednosti, znalost práce na PC, prodejní dovednosti výhodou, chuť do práce, proklientský přístup
- Nabízíme: práci na prestižním projektu knižního klubu, po zapracování a dosažení výborných výsledků možnost práce z domova, mzda 70 Kč/h + motivační prémie, stravenky, dotované nápoje, firemní akce, snídaně, výhodný tarif na volání a další benefity, moderní pracoviště v HK s nejmodernějšími technologiemi, kvalitní systém školení a vzdělávání (certifikáty)
- Pozice je vhodná i pro OZP
- Upřednostňujeme zaslání životopisu na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2014-04-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 7309570704

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou