Specialista kontaktního centra - 13.9.2016 od 10:00 hod proběhne výběrové řízení na úp kop jičín, zasedací místnost 3. patro ips

Lion Teleservices CZ, a.s. (MPSV)

Místo práce
Pod Koštofránkem 245, 506 01 Jičín, Okres Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
12200 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech (42220)

Pracoviště a kontakty

Firma:Lion Teleservices CZ, a.s., IČ 26150450
Pracoviště:Lion Teleservices CZ, a.s.- provozovna Jičín, Pod Koštofránkem 245, Valdické Předměstí, 506 01 Jičín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2016-09-01
Mzdové rozpětí:od 12200 do 18000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SPECIALISTA KONTAKTNÍHO CENTRA - pracoviště Jičín.
V případě zájmu zasílejte životopis na e-mail: [email protected] nebo se dostavte na výběrové řízení.
Nabízíme PP plný nebo zkrácený úvazek, DPP nebo DPČ, stravenky, výhodné tarify od T-Mobile, firemní snídaně, firemní akce, občerstvení na pracovišti. Nabídka je vhodná i pro absolventy, OZP.

Poslední změna:2016-08-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jičín

číslo volného místa: 11282680713

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity