Fotograf/ka - móda, produkty

LIP distribution s.r.o. (MPSV)

Pražská tř. 2738, 370 04 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2015-07-23
Mzdové podmínky (brutto)
13000 - 17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní fotografové (34319)

Pracoviště a kontakty

Firma:LIP distribution s.r.o., IČ 26086808
Pracoviště:LIP distribution s.r.o. - pracoviště Pražská tř., Pražská tř. 2738/94, České Budějovice 3, 370 04 České Budějovice 4

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2015-07-23
Mzdové rozpětí:od 13000 do 17000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní náplň: časová organizace modelů / modelek, příprava kolekcí pro fotografování, fotografování ve studiu - produktové foto pro eshop, příležitostné fotografování závodů, párty apod., grafická úprava fotek (ořezy, barevné vyvážení)
Požadujeme: středoškolské vzdělání s maturitou nebo výuční list, čistý trestní rejstřík, uživatelská znalost PC (Adobe/Zoner Photo/Gimp), znalost DSLR fototechniky, zábleskové techniky, cit pro detail, znalost módních trendů, kreativita, přesnost, flexibilita, komunikativnost, spolehlivost, loajalita, poctivost, schopnost samostatné práce, vysoké pracovní nasazení, schopnost týmové spolupráce, pozitivní přístup - hlavně vás to musí bavit
Vítáme: ŘP "B", částečná znalost ANJ, GER, SVK, PLN, znalost sortimentu snow/skate/longboard
Nabízíme: nástup možný ihned, výborný mladý kolektiv, flexibilní pracovní doba, možnost profesního růstu
Pracovní pozice vhodná pro absolventy
Zaměstnavatel si přeje kontaktovat e-mailem.

Poslední změna:2015-07-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 9277450735

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou