Creative online marketing junior manager

LIP distribution s.r.o. (MPSV)

Pražská tř. 2738, 370 04 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-14
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti marketingu (24311)

Pracoviště a kontakty

Firma:LIP distribution s.r.o., IČ 26086808
Pracoviště:LIP distribution s.r.o. - pracoviště Pražská tř., Pražská tř. 2738/94, České Budějovice 3, 370 04 České Budějovice 4

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-14
Mzdové rozpětí:od 17000 do 23000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce: vývoj a tvorba nových nových marketingových strategií, reklam, newsletterů, spravování účtů na sociálních sítích, aktivní účast na vytváření obsahu webových stránek s cílem podpory prodeje našeho zboží; zařizování a organizace eventů pořádaných naší firmou - eventy na prodejnách, závody, párty a jiné firemní akce.
Požadavky: SŠ, VŠ vzdělání se zaměřením na marketing výhodou; jsi kreativní, komunikativní, máš stále nové nápady, rád zkoušíš nové věci; nebojíš se samostané činnosti, máš zkušenosti s pořádáním eventů a jiných akcí pro mladé; baví tě módní trendy, hudba, párty a action sport komunita; máš dobrý přehled v online marketingu (PPC, Google Adwords, S-klik…); ovládáš práci se sociálními médii (Facebook, Instagram..); umíš anglicky alespoň na základní úrovni; máš ŘP skupiny B (aktivní řidič); vyznáš se v našem oboru - skate, fashion, snb
Nabízíme: získání zkušenosti s vedením maloobchodu v jednom z největších sítí prodejen action sport a street fashion v ČR!; platové podmínky 18.000 až 23.000 Kč (dle vaší samostatnosti a výsledků); školení; trvalé zaměstnání na HPP v Českých Budějovicích (možnost kariérního růstu); bonusy, dárky a speciální slevy na naše zboží (rádi vás oblečeme);
Pokud Vás nabídka zaujala,a zašlete prosím své životopisy na uvedený e-mail. Budeme se těšit.

Poslední změna:2016-11-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 11724760735

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou