Noční ošetřovatel/ka na porodně prasat

LIPRA PORK a.s. (MPSV)

Místo práce
89, 281 26 Lipec, Okres Kolín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-16
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 21000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chovatelé a ošetřovatelé prasat (61212)

Pracoviště a kontakty

Firma:LIPRA PORK a.s., IČ 46356118
Pracoviště:LIPRA PORK a.s. Lipec, Lipec 89, 281 26 Týnec nad Labem

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Noční provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-12-16
Mzdové rozpětí:od 16000 do 21000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Lipra Pork, a.s. je společnost úzce specializovaná na produkci vepřového masa

Požadujeme:
kladný vztah ke zvířatům, ochotu minimálně pracovat, fyzickou zdatnost, spolehlivost
praxe vítána, není nutností, zaučíme, pozice vhodná i pro absolventy

Náplň práce:
na produkční stanici selat Lipec hledáme nočního ošetřovatele, ošetřovatelku na porodnu prasnic. Jedná se o manuální práci v přímém kontaktu s prasaty, především krmení prasnic a selat, ošetřování selat, hlídání porodů, úkony spoejné s chodem farmy.

Nabízíme: práci na nově zrekonstruované, moderní farmě v klidném prostředí

Zaměstnanecké výhody:
stravenky, 25 dnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, prémie

Pracovní doba:
18:00 - 6:00 - systé, dlouhý a krátký týden

Kontakt:
telefonicky (volat několikrát během dne z důvodu špatného signálu na pracovišti)
e-meilem: udrzal. [email protected]
osobně: Út 8:00 - 9:00, Lipec 89

Poslední změna:2016-12-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kolín

číslo volného místa: 11873570763

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou