Technolog

Ljunghall s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Vrchovská 1813, 286 01 Čáslav, Okres Kutná Hora
plný úvazek
Termín nástupu
2015-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Důlní a hutní inženýři technologové, normovači a specialisté v příbuzných oborech (21463)

Pracoviště a kontakty

Firma:Ljunghall s.r.o., IČ 27228967
Pracoviště:Vrchovská 1813, Čáslav-Nové Město, 286 01 Čáslav

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-10-01
Mzdové rozpětí:od 24000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní náplň :
• zodpovědnost za přípravu technologie procesu výroby odlitků z Al slitin technologií HPDC - stanovení výrobních postupů, parametrů procesu, norem spotřeby času práce
• optimalizace procesních parametrů
• zodpovědnost za výrobní prostředky
• zhotovení a udržování technologické dokumentace
• řešení technologických problémů, navrhování nápravných opatření
• cílené zlepšování, optimalizace výrobních procesů, analytický přístup
• kontrola dodržování technologických postupů v procesu výroby

Požadujeme :
• SŠ/VŠ technického zaměření, obor metalurgie neželezných kovů výhodou
• mírně pokročilá znalost AJ
• pokročilá znalost MS Office
• znalost systému HELIOS výhodou
• zkušenosti s LEAN systémem výhodou
• praxe na obdobné pozici výhodou
• flexibilita, samostatnost, spolehlivost
• ochota učit se novým věcem
• organizační schopnosti

Nabízíme :
• zajímavou práci ve stabilní společnosti využívající moderní HPDC technologie
• možnost odborného růstu a osobního rozvoje
• odpovídající mzdové ohodnocení
• firemní benefity
• dotované závodní stravování
• bezplatné odborné vzdělávání

Poslední změna:2015-09-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kutná Hora

číslo volného místa: 9464290777

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou