Technolog cnc obrábění

Ljunghall s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Vrchovská 1813, 286 01 Čáslav, Okres Kutná Hora
plný úvazek
Termín nástupu
2016-04-15
Mzdové podmínky (brutto)
40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Důlní a hutní inženýři technologové, normovači a specialisté v příbuzných oborech (21463)

Pracoviště a kontakty

Firma:Ljunghall s.r.o., IČ 27228967
Pracoviště:Vrchovská 1813, Čáslav-Nové Město, 286 01 Čáslav

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-04-15
Mzdové rozpětí:od 40000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: vzdělání SŠ/VŠ technického směru, praxe se seřizováním CNC strojů, znalost ovládání a orientace v řídicích systémech FANUC, SIEMENS, znalost technologie třískového obrábění, řízení nových projektů ve vztahu na samostatný návrh obráběcích strojů, přípravků, řezných nástrojů atd., orientace ve výkresové dokumentaci, praxe na obdobné pozici, ANJ
Popis pracovní pozice: kalkulace obráběcích časů a technologie dle výkresu, samostatné zavádění nových výrobků do výroby, kontakt s dodavateli strojů, přípravků, nástrojů a doprovodné technologie, zodpovědnost za návrh technologie. Vzorkování a korekce v programech SIEMENS, FANUC, ISO, celkový dohled nad technologií, spolupráce s pracovníky kvality ohledně uvolnění procesu výroby, spolupráce s pracovníky obchodního oddělení v rámci prezentace konceptu výroby
Nabízíme :
-zajímavou práci ve stabilní společnosti využívající moderní HPDC technologie
- možnost odborného růstu a osobního rozvoje
- odpovídající mzdové ohodnocení
- firemní benefity
- dotované závodní stravování
- bezplatné odborné vzdělávání
- ubytování
- zaměstnání pro partnera/partnerku

Poslední změna:2016-04-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kutná Hora

číslo volného místa: 9821190734

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou