Можливість для людей з України
Logo LK SUPPORT s.r.o.

Náborář s Ukrajinštinou

LK SUPPORT s.r.o.

Senovážné náměstí 1464/6, Nové Město, Česko, Praha (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
15.5.2024
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Aktivní práce s potenciálními uchazeči.

Hledání možností a získávání potenciálních uchazečů

Telefonické konzultace, dotazování, pohovory v on-line a na pobočce.

Správa a evidence údajů uchazečů.

Zprostředkování důležitých informací zájemcům o práci.

Týdenní reporting.

Pravidelná komunikace a spolupráce s vedoucím náborového, obchodního a marketingového týmu.

Práce v online prostoru

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práci na HPP.

Nástupní plat od 30.000 Kč s ohledem na výkony a počty dosazených pracovníků.

Služební vůz, pc a mobilní telefon.

Práci na zajímavých a „živých“ projektech.

Nikdy nekončící možnosti realizace sama sebe.

Stálý tým pracovníků a příjemné pracovní prostředí.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Jsme moderní agentura práce a do svých řad hledáme novou posilu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Ukrajinský jazyk - Expert (C2) a Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Office 365 - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Cit pro komunikaci.

Ideální kandidát je pro nás člověk pocházející z UA se stálými aktivními vazbami na svoji zemi a komunitu

Obrovskou výhodou je praxe v oboru

Orientace v náboru v širokém spektru profesí

Rychlá orientace v úkolech s ohledem na timemanagement.

Otevřenost, upřímnost.

Perfektní komunikační a vyjadřovací schopnosti.

Znalost ukrajinštiny slovem i písmem.

Pragmatický přístup (hledáme praktika, ne teoretika).

Flexibilitu (pravidelně řešíme požadavky i večer nebo během víkendu).

Zodpovědný přístup, pracovní disciplína

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme moderní personální agentura, která nabízí práci zájemcům o zaměstnání a zároveň zajišťuje recruiting, dočasné přidělení agenturních zaměstnanců i personální poradenství obchodním partnerům. Naše zkušenosti dokládají licence A, B i C. V personalistice se díky 20 letům zkušeností pohybujeme se stejnou jistotou jako ryba ve vodě. S námi budete opět šťastní ve svém pracovním životě.

Kontakt

Kontaktní osoba: Jakub Křivánek
Tel.: +420775071222
E-mail: poslat životopis
ID: 4827266  Datum zveřejnění: 10.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc