Technik/čka správy a údržby bezdrátových sítí

LOGICPRIM s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Denisova 1127, 506 01 Jičín, Okres Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-08-22
Mzdové podmínky (brutto)
17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení (31146)

Pracoviště a kontakty

Firma:LOGICPRIM s.r.o., IČ 27136515
Pracoviště:LOGICPRIM s.r.o. - provozovna, Denisova 1127, Valdické Předměstí, 506 01 Jičín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-08-22
Mzdové rozpětí:od 17000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:TECHNIK/ČKA SPRÁVY A ÚDRŽBY BEZDRÁTOVÝCH SÍTÍ - pracoviště Jičín.
Nejdříve volejte na tel. kontakt p. Vlačiha 603 474 774, nebo posílejte životopisy na e-mail: [email protected]
Jedná se o montáž a servis klientských zařízení.
Požadujeme ÚSO nebo VŠ (se zaměřením na IT technologie), ŘP skup. B, znalost TCP/IP protokolu, znalost WIFI (částečná), znalost síťových funkcí Windows, mechanická zručnost, časová flexibilita, příjemné vystupování (jednání s klienty), bezúhonnost.
Nabízíme PD na 1 směnu, PP na dobu určitou s možností prodloužení, výše mzdy 17 000,- Kč.

Poslední změna:2016-08-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jičín

číslo volného místa: 1585720790

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou