Bezpečnostní pracovník pro přepravu hotovosti a cenin

Loomis Czech Republic a.s.

Místo práce
Sezemická 2853/4, 193 00 Praha 9-Horní Počernice, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
17.05.2016
Mzdové podmínky (brutto)
18000-22000Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*převoz hotovosti a cenin, a další činnosti s tím spojené
*obsluha a servis bankomatů
*řízení a obsluha speciálního pancéřového vozidla
*práce v týmu i samostatně
* dvousměnný provoz s nepravidelným režimem (denní/noční)

Zaměstnanecké výhody, benefity

* dlouhodobou spolupráci ve stabilní nadnárodní společnosti na HPP nebo DPČ
* pracovní poměr na dobu neurčitou
* příspěvek na stravu
* příspěvek na životní pojištění
* možnost zvýšení odborné kvalifikace – zkoušky hrazené zaměstnavatelem (strážný, ZP)
* možnost zajištění ubytování (na ubytovně) s příspěvkem zaměstnavatele
* příjemné pracovní prostředí
* nástup možný ihned nebo dle dohody
* po zapracování mzda až 22 000,-Kč
* vhodné pro muže i ženy

Informace o náboru

Požadujeme:
*min. ukončené základní vzdělání, SOU/SŠ elektrotechnického směru výhodou, nikoli podmínkou
*řidičský průkaz skupiny B
*čistý trestní rejstřík
*zbrojní průkaz skupiny D, E (možnost získat po nástupu ve zkušební době, věk min. 21let)
*profesní kvalifikace „Strážný“ 68-008-E (možnost zprostředkovat před nástupem/ ve zkušební době)
*dobrý zdravotní stav
*jazyková vybavenost výhodou
*praxe na obdobné pozici nebo v oboru výhodou, není podmínkou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

aktivní řidič
zbrojní průkaz skupiny D, E (možnost získat po nástupu ve zkušební době, věk min. 21let)
profesní kvalifikace „Strážný“ 68-008-E (možnost zprostředkovat před nástupem/ ve zkušební době)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Loomis je specialistou na cash management tzn. na řízení oběhu finanční hotovosti ve společnosti. Pro banky, retaily, veřejný sektor a obchodní společnosti zajišťuje nejenom přepravy hotovosti a jiných cenin, ale i zpracování hotovosti, výměny drobných, obsluhu bankomatů a balíčky služeb, obsluhu, servis a náhled na automatické pokladní systémy, pojištění a kompletní reporting BlackBird, mezinárodní pozemní a letecké přepravy a deponování hotovosti a jiných cenin.
ID: 2565230  Datum zveřejnění: 17.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18000-22000Kč