Vodič nákladného automobilu Nemecko

LOTUS Personalservice GmbH

Miesto práce
Bavorsko, Nemecko
Termín nástupu
asap
mzda 9,61 EUR brutto/hodina+ diéty 12 EUR netto alebo 24 EUR netto/deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame:
- prácu pre VODIČOV s vodičským preukazom skupiny C+E,
- vnútroštátna preprava v rámci Nemecka - ide o doručovanie tovaru
z centrálnych skladov k predajným miestam,
- preváža sa rôzny tovar – autodiely, časti strojov, potraviny, nápoje, textil.

- práca na nemeckú zmluvu pre nemeckého zamestnávateľa na TPP na dobu
neurčitú - sociálne poistenie (zdravotné, dôchodkové poistenie a poistenie
v nezamestnanosti) podľa platných nemeckých predpisov,
- mzda 9,61 EUR brutto/hodina+ diéty 12 EUR netto alebo 24 EUR netto/deň,
- 24 dní dovolenky, odmeny na Vianoce a na letnú dovolenku,
- možnosť komunikácie so slovenským disponentom bez jazykovej baréry,
- zaisťujeme formuláre na prídavky na deti a taktiež pomoc s nemeckymi uradmi,
- zdarma pracovné pomôcky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Klienti posobia v oblasti automobiloveho priemyslu, potravin.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

C, E

Nemecká personálna agentúra so sídlom v Landshute, ktorá sa zaoberá vyhľadávaním vhodných kandidátov pre rôznych nemeckých klientov z oblastí ako sú - špedícia - logistika - elektro- stolárstvo - výroba a čalúnenie nábytku - šitie poťahov na sedacie súpravy, matrace. Väčšinou ide o manuálne, remeselné činnosti.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2561398  Datum zveřejnění: 13.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: mzda 9,61 EUR brutto/hodina+ diéty 12 EUR netto alebo 24 EUR netto/deň