Ošetrovateľ/Ošetrovateľka /Krankenpleger/Krankenplegerin, Opatrovateľ/ka, Zdravotná sestra

LOTUS Personalservice GmbH

Miesto práce
Bavorsko, Nemecko
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca sa vykonáva v opatrovateľských domoch pre seniorov,
- odborná starostlivosť o pacientov,
- monitorovanie zdravotného stavu pacientov,
- dohľad nad dodržiavaním liečebného režimu,
- dávkovanie liekov, rehabilitácia,
- vedenie zdravotnej evidencie o pacientoch,
- spolupráca a účasť na stretnutiach s ostatnými zamestnancami a lekármi,
- práca na smeny, ktoré môžu zahŕňať aj víkendy,
- dodržiavanie a realizácia platných hygienických predpisov.

- prácu na trvalý praconvý pomer (nemecká zmluva) na dobu neurčitú,
- mzda: 10 EUR brutto/hodina + 12 EUR netto diéty/deň (atraktívna mesačná mzda),
- pri pozícii ZDRAVOTNÁ SESTRA je hodinová mzda vyššia (po dohode na základe praxe),
- sociálne poistenie (zdravotné, dôchodkové poistenie a poistenie v nezamestnanosti)
podľa platných nemeckých predpisov,
- 24 dní dovolenky,
- možnosť komunikácie so slovenským disponentom bez jazykovej baréry,
- zaisťujeme formuláre na prídavky na deti a taktiež pomoc s nemeckými úradmi.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Nemecká personálna agentúra so sídlom v Bavorsku, ktorá sa zaoberá vyhľadávaním vhodných kandidátov pre rôznych nemeckých klientov z oblastí ako sú - špedícia - logistika - zdravotníctvo - elektro- stolárstvo - výroba a šitie matracov. Väčšinou ide o manuálne, remeselné činnosti pre našich klientov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- ukončené zdravotnícke vzdelanie,
- nemecký jazyk - min. úroveň B1,
- osvedčenie z opatrovateľského kurzu,
- skúsenosti v oblasti zdravotníctva alebo opatrovateľskej
starostlivosti,
- kladný vzťah k práci so seniormi,
- flexibilitu, spoľahlivosť.

Nemecká personálna agentúra so sídlom v Landshute, ktorá sa zaoberá vyhľadávaním vhodných kandidátov pre rôznych nemeckých klientov z oblastí ako sú - špedícia - logistika - elektro- stolárstvo - výroba a čalúnenie nábytku - šitie poťahov na sedacie súpravy, matrace. Väčšinou ide o manuálne, remeselné činnosti.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2586222  Datum zveřejnění: 31.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou